Skocz do zawartości

Regulamin Wymian Erubin.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ogólne postanowienie

§1

1. Osoby uprawnione do pośredniczenia w wymianach posiadają prefix [TuT], oraz specjalną rangę na Ts3 jak i forum "Support Gry". 
2. Administracja nie odpowiada za utracone przedmioty, postacie, konta z tzw. wymian na własną rękę. 
3. Handel przedmiotami / kontami jest dozwolony, jednak zabrania się ogłaszanie tego w grze. Wyjątek stanowią wymiany w obrębie naszego serwera.
4. Administracja nie pomaga w wymianach / sprzedaży Yang jak i SM. Tyczy się to również wymian miedzy-serwerowych oraz w obrębie naszego serwera.
5. Handel kontami z Yang / SM dozwolony jest tylko jeśli ilość Yang / SM nie przekracza wartości przedmiotów na postaci.
6, Administracja nie bierze odpowiedzialności za wszelkie wymiany dotyczące innych gier niż Metin2 (np cs go, lol, konta origen, steam itp).
7. Administracja nie bierze odpowiedzialności za przedmioty pozostawione podczas sprzedaży / wymiany kont. 

 

Sposób wymiany oraz płatności

§2

1. Podczas wymiany / kupna / sprzedaży wymagana jest obecność 2 osób na komunikatorze głosowym (nie wliczając pośrednika wymiany). Osoby uczestniczące w wymianie nie muszą posiadać mikrofonu, natomiast obowiązkowo wymagane jest urządzenie do nasłuchu.
2. Administracja wspiera wymiany z udziałem przelewu bankowego/BLIK, paysafecard. W przypadku przelewu bankowego istnieje kilka opcji:
- Przelew natychmiastowy.
- Przelew standardowy (W czasie oczekiwania na przelew konto lub przedmioty trafiają w ręce osoby pośredniczącej wymianie).
- Sprzedający zgadza się na przyjęcie potwierdzenie przelewu jako dowodu płatności.
- w przypadku PSC sprzedający musi posiadać konto na platformie: https://www.paysafecard.com/
3. Administracja nie bierze odpowiedzialności za wymiany / sprzedaże / kupna po przez metodę PayPal oraz krypto waluty. Administrator ma prawo odmówić uczestniczenia w takiej wymianie.
4. Głównie odpowiedzialny za wymianę jest Support Gry, lecz w wyjątkowych sytuacjach wymiana może być przeprowadzona przez inne osoby do tego upoważniane jak Administrator czy Mistrz Gry. 

 

Postanowienia uzupełniające

§2

1. Skargi na pracę "Tutora" należy składać w odpowiednim dziale na forum, bądź bezpośrednio w wiadomości prywatnej na forum lub w grze do [GA]DED.
2. Administracja nie odpowiada za wszelkie próby oszustwa na zewnętrznych portalach aukcyjnych (allegro, olx itp) W takim wypadku skargi należy kierować do danego serwisu. 
3. Administracja serwera Erubin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili. Użytkownicy Forum zostaną powiadomieni o zmianie Regulaminu w niniejszym poście lub osobnym temacie poświęconym regulaminowi wymian.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • DED changed the title to Regulamin Wymian Erubin.pl
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...