Skocz do zawartości

Regulamin Handlu Erubin.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

 Ogólne postanowienie

§1

 

1. W każdym z działów obowiązuje osobny wzór, przed wstawieniem ogłoszenia upewnij się, że używasz odpowiedniego. Brak stosowania się do wzorów karany będzie według regulaminu.
2. Tematy odświeżamy nie częściej niż 24h. Wyjątkiem jest informacja o zamknięciu tematu na skutek sprzedaży przedmiotu / konta.
3. Zabrania się podbijania tematów przez osoby inne niż autor tematu
4. Tematy, które będą nieaktywne dłużej niż 3 dni zostaną automatycznie zamknięte i przeniesione do kosza.
5. Kategorycznie zabrania się sprzedaży SM za jakiekolwiek waluty. Wszelkie próby ominięcia tego punktu będą karane stałą blokadą konta w grze jak i na forum.
6. Dozwolona jest sprzedaż pustych jak i ubranych postaci za PLN, SM, Yang itp. Warunkiem podczas sprzedaży postaci za PLN jest posiadanie ilości yang / SM przynajmniej o równowartości zawartego na postaci ekwipunku. Do wartości EQ nie wliczamy zakupionych w IS przedmiotów (pety, kostiumy, nakładki itp). Próby sprzedaży postaci z większą ilością Yang / SM będą karane jak w przypadku punktu 5.
7. Dozwolona jest sprzedaż pojedynczych przedmiotów z gry za PLN po za kilkoma wyjątkami (Kupony SM...). Zabrania się natomiast ogłaszania o tym w grze.
8. Administrator ma prawo do nałożenia zakazu sprzedaży danego przedmiotu jeśli uzna to za stosowne.
9. Zabrania się składania ofert poprzez osoby trzecie niezainteresowane kupnem, tylko po to, aby podbijać cenę przedmiotu lub konta. Osoby takie będą odpowiednio karane.
10. Zabrania się publikowania postów nie wnoszących nic do tematu oraz komentowania cen, te treści uznawane będą jako SPAM.

 

Postanowienie końcowe

§2

1. Administracja serwera Erubin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili. Użytkownicy Forum zostaną powiadomieni o zmianie Regulaminu w niniejszym poście lub osobnym temacie poświęconym regulaminowi handlu. 
2. Każdy zarejestrowany użytkownik akceptuje regulamin handlu i ma obowiązek jego przestrzegania pod groźbą kary Administracyjnej.
3. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji.

 


 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...