Skocz do zawartości

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Poradnik dla początkujących do 75 lvl włącznie.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Niestety nie powstał do tej pory żaden poradnik dlatego postanowiłem dorzucić parę groszy od siebie. Zacznę od paru porad dla osób dołączających w tym momencie do serwera. Gdzie co wydropicie, na czym zarobicie etc.  Gram od samego początku, zarobiłem i wydałem w grze grubo ponad 300kkk.

Zarobek

1. Przede wszystkim biolog, nawet zęby sprzedają się po 40-60kk za sztukę, najlepszy zarobek to Matowe Lody,  za sztukę otrzymacie od 90-110kk. Matowe lecą na Gorze Sohan, nalepszy spot to ten przed wejściem do Lungsam. Macie tam dużo metków i dużo lodowych golemów, z których matowe lecą.
2. Medale Konne, medale lecą z lochów małp, będą one w cenie cały czas ponieważ 30 lvl konia daje bardzo fajne bonusy do expa. Średni koszt medalu 100kk.
3. DT - Żeby przejść do rozpruwacza potrzebujecie wbity 75 lvl, wystarczy wam broń 40średnie, eq na nieumarłe i spokojnie na poli dacie rade. DT jest o tyle fajne, że z ripera może wam polecieć broń na 75 lvl z dużym %. Do tego leci dużo zmianek, pereł i małży, te ostatnie są potrzebne do robienia eq do expa na 75 lvl więc cena będzie trzymana wysoko cały czas.
4. Bosy podstawowe - wódz orków, żółw, królowa pająków, 9 ogonów - warto je bić, z tych bosów możecie wydropić Pasek Lniany - koszt około 4-5kkk.
5. Metki - metki opłaca się bić jak będzie mieć eq które da wam przynajmniej 10k dmg w metki, wtedy lecicie na ognistą, są na niej 3 spoty metków po 3 sztuki obok siebie, respią się często jeden na drugim. Leci z nich od groma zmianek, szkat, yang i skyrznek broni, z tych macie eq do pvp na 65lvl często z dodatkowymi %.
6. Red Las - tu już wypada mieć broń na 75 z wyższym śr i jakieś lepsze eq, latacie na bossa Drzewca na końcu mapy oraz na metki, z bossa macie szansę na drop Pasa Dusz (Pas do expa na 75) aktualna cena 500-700 SM. Z metków leci dużo dropu jak na ognistej z tym, że lecą również odłamki bosów (lodowa wiedźma, beran), odłamki wiedźmy są w cenie bo każdy chce ją ubić dla eq do expa na 75, cena na rynku 100-150kk sztk.

Dwa najlepsze do dropu spoty metków na Ognista Ziemia:

obraz.png.c8d1d15951dc3ab89a717c38fcb3e7fc.png

Rozgrywka

1. Osobiście polecam nie lecieć wysoko z lvl, zatrzymać się najlepiej na 75 lvl i dropić, mapy typu AV2 i wyżej są już ciężkie, trzeba mieć dobre eq aby ustać spota.
2. BUFF to konieczność, Smok daje wam % do kryta, nadwyżka czyli wszystko co powyżej 100% w kryt przechodzi na wartość ataku, Buff ma też drugą według mnie ważniejszą funkcję, TP, latanie po mapach za metkami wymaga sprawnego działania, jest dużo ludzi więc metki padają bardzo szybko, dropem bijecie metki a buffem ich szukacie i po wzięciu ślubu teleportujecie się od razu do metka.
3. EQ DO EXPA - Podstawowe EQ do expa jest na 75 lvl, buty, tarczę i hełm dostaniecie z Nemere, bransoletę, naszyjnik i kolczyki z Silnej Lodowej Wiedźmy (respi się ona na końcu AV1). Rywalizacja o Wiedźmę jest olbrzymia, wszyscy mają zapisane respy co do minuty, nie oczekujcie, że bez wysiłku ogarniecie EQ do expa bo bransa, naszyjnik i kolczyki chodzą po jakieś 700sm za sztukę.
4. EQ DO PVP - Eq do pvp róbcie dopiero po zarobieniu solidnej kasiory, ulepszanie eq do expa pochłonie wam kupe siana, mówię tu o kosztach rzędu 30kkk na item na +9, pali jak cholera.
5. Nie starajcie się od razu wbijać perfect bonów w EQ, czy to EQ exp czy PVP, są one bardzo rzadkie, perfect itemy do PVP chodzą nawet po 2000 SM.
6. Ryby, warto łowić ryby ponieważ macie szanse na wyłowienie Zasuszonej Głowy, przejściówki do Azraela, aktualna cena 1kkk-2kkk za sztukę.
7. EXP - Ogólnie expienie do 75 jest proste, od 55 można spokojnie w Lovchu Pająków 3 z buffem ustać, wejście do 3 poziomu lochu jest na końcu 2 poziomu u NPC.

To na ten moment tyle, będę uzupełnia informację w międzyczasie, mam nadzieję, że komuś się to przyda.

Edytowane przez PiratBrodacz
  • Podoba mi się 1
Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją poinformuj o tym odpowiedniego Moderatora.
Pozdrawiamy zespół Erubin.pl

wiadomość wygenerowana automatycznie.

ddddd.jpg.c08683cd6ce4b75ca1dbe4c4f6a7b445.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...